Fokkers

Hieronder vindt u de adressen van de fokkers die zijn aangesloten bij onze vereniging.

Affenpinschers

Kennel
van Tani Kazari

M. Cooijmans

Dorpstraat 60
5737 GD LIESHOUT

0499 421264
mcooijmans@hotmail.com

Oostenrijkse Pinscher

Kennel
van ‘t Peerdespul

Familie Wierda-Schipper

Gelpenberg 24 A
7854 TB Aalden

06 50540318
wierdaschipper@gmail.com

Kennel
Huize Opi

Anja Bredie-Stam

Begoniaveld 45 
2914 PB Nieuwerkerk a/d IJssel

06 28756198
lbredie@xs4all.nl

Kennel
Choconala’s

Marlinde van Gool

Witteveensweg 5 
8111 RP HEETEN

06 41946750
choconalas@hotmail.com

Kennel Romarszevensprong

Maria Zomer

Steenwijkerweg 248A
8335LJ Witte Paarden



Romarszevensprong@xs4all.nl

Kennel
Rissels Pride

Femke van Veen (Tijdelijk gestopt met fokken)

Nusseleinstraat 6
5966 NJ America

077 4641519 / 06 30445453
rissels.pride@hetnet.nl

Kennel
Van de Oale Groond

J. Mosterman

Van Riebeekstraat 77
7535 ZJ Enschede


06-46488601

Dwergpinschers

Kennel
Rostelley’s Angels

Bianca Smits

Marmotberg 28
4708 NG Roosendaal

06 45432498
rostelleysangels@ziggo.nl

Kennel
van Tilburg’s Roem

Ine Hartgers-Wagener

Nummer Een 38
4513 KT Hoofdplaat

0117 340296 of 06 20366276
info@dwergpinscher.nl

Kennel
Vandervord

Roger Gorkink

Wethouder Arntzstraat 2
6566 CM Millingen aan de Rijn

0481 434752 of 06 48907090
vandervord@live.nl

Kennel
Of Marley’s dream

Samantha Brog

Boulevard 79
4701 ER Roosendaal

06 34150930
ofmarleysdream@gmail.com

Kennel
Of Sara’s garden

Sara Cornelis-Vogelsangs

Vierlingsbeekseweg 65
5825 AT Overloon

06 10784804 (overdag bereikbaar via whatsapp)
saracornelis@hotmail.com

Kennel
Del Casa Di Vita

Marian Velsma

Speeldonk 145
5682 JH BEST

06 22312169
m.velsma@gmail.com

Kennel
Ria’s Sommerwind FCI

Simone Wachholder

Voorstraat 32
4696 BK Stavenisse

06 22838635
comtessasdeutschepinscher@gmail.com

Kennel
from Conlaney’s Home

Jolanda van den Broek

Rucphensestraat 77
4711 JJ Sint Willebrord

0165 387859
snuffie2@home.nl

Kennel
Ringerike

E. Dusbaba

Landbouwweg 31
3898 LD Zeewolde


06-51216775

Secretariaat
Marmotberg 28
4708 NG Roosendaal
Telefoon: Tel: 06-45432498
E-mail: bianca.smits@home.nl

Ingeschreven in het verenigingenregister bij de Kamer van Koophandel te Amsterdam onder
no.: V 531841